Wykład gościnny architekta Macieja Siudy zatytułowany 'Opowieści o architekturze'

2016-12-05

Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej serdecznie zaprasza na wykład architekta Macieja Siudy pod tytułem:  'Opowieści o architekturze'

który odbędzie się:

w piątek 9 grudnia 2016 r.

o godzinie 17:30

w Auli I Wydziału Budownictwa i Architektury

Politechniki Lubelskiej

Maciej Siuda jest młodym, kreatywnym projektantem. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej.  Pracował w wielu biurach projektowych m. in. w Hiszpanii, Japonii i USA. Wraz z założoną grupą projektową BALON wygrał I nagrodę w konkursie na projekt budynku szkolnego w Jacmel, Haiti. Współpracuje z ludźmi z wielu krajów. Jego przedsięwzięcia projektowe również wykraczają poza granice naszego kraju. Posiada bardzo ciekawe metody pracy projektowej.